Kapka naděje - úvod

20. července 2009 v 12:54 | *KatQa* |  Kapka naděje

Přesunuto z mého blogu.

Tak tohle jsem já. Teď už je mi osmnáct, ale vy byste radši měli slyšet, jak to před asi dvěmi lety začalo. Slibuji, že vám to řeknu, ale teď vám povím něco o sobě. Jmenuji se Phoebe (čti Fíbí) Kingová a léčím se z narkomanie. Momentálně už druhý týden ležím v nemocnici. Je to nemocnice, no spíše léčebna ve které se léčí narkomani, gembleři, bulimičky, anorektičky... prostě mi odsouzení. Často přemýtám svůj život a teď se o něj chci podělit s vámi.Začneme hezky od začátku....
Ahoj, jmenuji se Phoebe Kingová a je mi šestnáct let. Mám jen tátu, protože moje máma mi zemřela, když mi byl asi tak rok. Chvíli jsme žili s tátou sami, ale pak si našel novou ženu. A po nějaké době se vzali a měli spolu dítě. Mojí nevlastní, rozmazlenou sestru Amy (čti Ejmy). Táta mou macecu miluje. Ani nevím, jestli ona miluje jeho, ale můj táta je slavný malíř a ona se snaží o kariéru a navíc jí popularita dělá dobře. Já ji nesnáším asi tak, jako ona nesnáší mě. Před týdnem jsme se přestěhovali z St Ives do Londýna, protože táta a moje macecha tu chtějí žít. Nejdřív jsem brečela, ale když o tom tak přemýšlím, tak myslím, že na tom nezáleží. Zítra je poslední den prázdnin a já musím do školy. Nebudu vás provádět domem, protože, by to stejně nebylo nic zábavného.
Je to hrozné, když člověk vzpomná... Mé vzpomínky nejsou zrovna šťastné a když si vzpomenu na pokračování, nejsem si jistá, jestli to můžu říct. Stydím se za svou minulost, protože jsem byla mladá a nerozumná.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Líbí se vám nový komiks?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama