Blogmiss (*KačQa*)

KačQa aktuálně

2. listopadu 2009 v 17:34 | *KačQa*
čawec!
  • Fakt se omlouvám že teďka moc nebloguju. Je to tím že na blog neni tolik času a sestra mi zakázala chodit na blogy kvuli virum atd... I když to nějak extra neodržuju , stejně tady nejsem tak často. Nemám už ani tolik času , vlstně mám pořdně čas jenom v pondělí protože chodim na různý tancování a zbytek je vodpoledka :-(
  • Poslední dobou vlastně nai moc nvm co bych sem dávala ptz simi3 se mi dost sekaj a asi je vodinstaluju a ts2 nemám.
  • Zatim neni nic jistý ale možná dostanu k vánocům notebook , kdyby sem ho dostala tak si nainstaluju ts2 a budu dělat komixy apod.
  • Proto tu ode mně budou jen nějaký downloady atd...
eště jednou sorry a zatim čauky!

PS : dneska něco přidám :)

info o komixech - KačQa

11. srpna 2009 v 12:58 | *KačQa*
Ahojky
Takže , jak sem slibovala , přináším vám info. i komixech co tu budou ode mně , takže :

Zásady normálního života (ZNŽ) : zatim tady byl jenom úvod a 1.díl. Potom sem musela odinstalovat TS2 a smazala se mi rodina takže sem to přestala psát. A vod tý doby už sem TS2 neměla , až teť mám TS3.

Zajímavé prázdniny (ZP) : Tento komix kopíruju z mého starého blogu a taky už ho nepíšu protože je tu stejný problém jako v ZNŽ. Přemejšlela sem že bych pokračovala ale v TS3 (vytvořila bych podobné postavy atd..) Ale potom sem si řekla že ne.

OBA TYTO KOMXY SMAŽU
a začnu psát nový komix

Eště nevím jak se bude jmenovat , ale bude to podobné jako sem plánovala ZNŽ. Vlastně , 1.díl bude stejný , takže kdo ste četl ZNŽ , už ste vlastně četli i 1.díl novýho komixu. Ale bude pokračovat trošku jinak než mělo pokračovat aZNŽ.
Vůbec nemám nápad nanázev , takže to eštlě chvíli potrvá než ho sem začnu dávat....

Tak to je všechny , asi eště dneska smažu ty komixy a dám sem fotky ze hry.

KačQa je z5!

9. srpna 2009 v 13:27 | *KačQa*
ahooooj! Tak sem zpátky z dovči. Bylo to tam gůd ale nechce se mi to rozepisovat. Když sem¨projížděla články které tu pibyli mezitím co sem byla pryč , NEMŮŽU UVĚŘIT SVEJM VOČÍM! Holky přidávali a přidávali (*LOnDIE* a *KatQa* , *PeťQa* byla pryč). Určitě nám hodně zvýšili návštěvnost , a navíc sou tady nové komixy což je super! Já asi taky něco udělám , ale to se eště dozvíte v dalších článkách.
Takže , teť budu 14 dní doma , ale budu hodit ven s kámošema atd.... takže nebudud přidávat každej den , ale budu se snažit , dohnat těch 14 dní :)
Odjíždím až poslední tejden prázdnin na tábor , takže to tady bdue jenom na Katce protože holk jedou taky pryč.

*KačQa* odjíždí na 14dní!

24. července 2009 v 16:58 | *KačQa*
Ahojky. Takže nadpis článku mluví za v. Odjíždím na 14 dní do Francie k moři. Jede s nám eště jedna moje kámoška takže se strašně těšim! Vracíme se 8. nebo 9. srpna , a napíšu sem asi až třeba 10.8. nbo ta nějak , protože až přijedeme , budu muset vybalovat atd....
Jinak asi budu dělat komix (s TS3 ptz TS2 nemám). Mám napsaný začátky asi tří komixů ale nějak nevim no.....takže asi vymyslim nějakej novej..... Všechno eště napíšu až se vrátim.
Takže 14 dní tady ode mně nic nebude , doufám že sem aspoň holky něco daj , tak se mějte pěkně , já si budud užívat u móře :)

pa *KačQa*

KačQa - pauza

12. července 2009 v 11:06 | *KačQa*
Ahoj , sou prázky a já sem teď byla na táboře. Bylo to tam celkem dobrý , teďka sice budu doma , ale na blog asi nic nedám......
Stejně sem nidko nechodí , protože sou prázky (neřikám že kdyby nebyli tak sem někdo chodí) a já to chápu , že každej odjíždí pryč atd.. Dyť my sme taky pryč.
Holky na tenhle blog taky s prominutím serou , a já sem byla pryč takže sem na ně taky vlastně srala. Proto já hlásim POZASTAVENÍ!
MLUVIM JENOM ZA SEBE!

NikuSH odešla protože jí to tady údajně nebavilo

pro NikuSH : nevim vo co sme přišli když si sem stejně nic nedala. Nic ti nevyčítám , ale když si chtěla bejt s náma na tomhle blogu , mohla ses aspoň snažit aby tě to tady začalo bavit. Když si přidala akorát jeden nebo dva články o sobě , tak se nediv že tě to neba!


Nevim na jak dlouho ta moje pauzička bude , MAXIMÁLNĚ do konce prázdnin , po prázkách mně tu asi tak na 95% máte zpět , ale doufám že i dřív. Třeba už i za týden , fakt nevim.

*KačQa*

Odjíždim na tábor (*KačQa)

2. července 2009 v 21:56 | *KačQa*
Ahojky. Začínaj prázdniny , a tenhle blog bude o prázdninách trochu zanedbávanej. Zrovna teť v sobotu odjíždim na tábor. Je to jenom na tejden a pak sem doma.

UŽ MÁM TS3!
Péťa mi to pučila , a mám i crack , takže supeeeer!
Akorát to mám pomalý :-(
?Nevíte někdo? - Mně nefunguje přetáčení v TS3. Třeba když simík spí , tak to automaticky přeskočí , na větší rychlost , abyste nemuseli čekat 10 "hodin" než se vyspí. Mně to taky přeskočí ale nepřetáčí se to :-( Takovýto "Zzz" jde sice od pusy rychlejc , ale čas ubíhá normálně - (u nás sekunda , u nich minta). Nevíte co s tím mám dělat???
nebaví mně totiž tak douho čekat. A kdyby stemi škdo poradil , dělala bych TS3 komix.

Tak ahoj za týden!

*KačQa*

*KačQa* - info. o výzu

26. června 2009 v 11:08 | *KačQa*
ahojky. No takže většina z vás si byla dneska pro výzo. U mně je to jinak :
Dneska sme jeli na výlet , prostě někam chodit ,a já sem překecala rodiče abych nemusela ptz ve čtvrtek když sme byli tak nás jelo 18 z 34 XD. My bohužel dostáváme výzo až v úterý takže mi prázdniny začínaj vlastně až o 4dny pozdějc než vám. Neni to tak hrozný ptz se už neučíme ale štve mně to.
Já a sims3 :
PeťQa my slíbila že mi sims3 pučí a já v něm možná budu dělat komix , eště to neni jistý ale snad to vyjde.

To je ode mně všechno , jinak dneska bude další díl ZP , pp!

Pardóóón

19. června 2009 v 17:39 | *KačQa*
Ahoj. Omlouvám se že sem tak dlouho nic nenapsala ale jaksi nebyl čas. Ve kšole sme psali závěrečný písemky a já sem se to snažila zlepšit ale marně , mám děsný výzo. A taky sem měla nějaký svý zájmy.
*PeťQa* si teť válí šunky u moře a *LonDIE* sem něco málo dala. O prázdninách samozřejmě každej někam jedem al budu se snažit něco předpřopravit.

CO THE SIMS 3?
No tak já ho eště zatim nemám ale jelikož PeťQa jo , tak mi ho snad puičí a já dufám že mi pude nainstalovat.

Blbá a ještě horší zpráva

10. května 2009 v 10:34 | *KačQa*
Ahoj. Tak mám 2 zprávy , blbou a ještě blbější , kteru chcete slyšet 1.??? ..............................blbou............................blbou.....................................Tak fajn ,

  • ta blbá je že sem si odinstalovala sims protože my nešli a chtěla sem je znova nainstalovat (už asi po 5.)
  • No a ta horší je že : MY NEJDOU NAINSTALOVAT ZPÁTKY!
Achjo , vždycky na 63% mi to napíše : Nastala chyba při kopírování souboru ´I:\TSData\Res\Sound\Sfx1.package´z média.
Chete opakovat kopírování souboru anebo stornovat instalaci?
Opakovat Storno

když kliknu na opakovat , kopíruje to znova je tam stejná chyba a když zmáčknu storno , stornuje se to a nenainstaluje.

asi se ptáte...

...Proč sem to všechno udělala???

odpověď je jednoduchá , měla sem nainstalovaný základní sims2 a ještě datadisk Univerzita. Ale vždycky se mi to u načítání seklo a někdy sem musela i restartovat PC :-(
Podle mně je problém v TS2 Univerzita protože když jí měla kámoška a dala jí do compa s downama , tak jí to taky nešlo. Teda přesněji , Univerzita mám problém s downama. Když tam nejsou downy de to v poho ale s nima.... a základní sims2 z downama dou , to je divný.
No a já sem se už smířila s tím že bych neměla univerzitu , tak sem si chtěla zpátky nainstalovat sims2 ale nejde to :-(

prosím řekněte mi.....

...Co mám dělat???

napište prosím do komentů!
Sem fakt zoufalá takže jestli mi někdo poradí a bude to fungovat , udělám mu diplom a klikačku na blog nebo prostě to , co bude chtít!!!

umim pracovat v body shopu!

8. dubna 2009 v 19:27 | *KačQa*
ahojky! Chci vám říct že mi najednou de body shop a dokonce sem se s tim už i trochu naučila! To znamená že tady budou nějaký vytvořený downy , asi nějaký vytvořený simky.
Zatim sem udělala jenmom jednu , je to moje historicky 1. simka!

Nestíhám

19. března 2009 v 18:40 | *KačQa*
ahoj , mám blbou zprávu - nestíhám. bohužel , dokonce včera sem nebyla ani jednou za den na počítači , to je rekord :) Protože sem měla trénink , pak sem musela hrat pexeso s jednou holčičkou :/ a pak sem si šla připravit do školy , umejt se , večeře , přátelé , comeback a postel :) No a prostě sem sem nic nestihla dát a nejblbějjší je , že sem ani nemohla nic předpřipravit , nechápu proč ale nejdou mi předpřipravit články. Prostě je normálně nastavim ale když pak dám po tý hodině k-thesims-p.blog.cz . ten článek tam neni. Nevim čim to je ale prostě to nejde. Takže tady tetka chvíli nic nebude ptz zejtra nevim jestlui budu na compu , v sobotu máme soutěž a v neděli asi jedeme k dědovi a k babičce.

*KačQa* je z5!

16. března 2009 v 18:53 | *KačQa*
Ahojky! Tak sem z5 z hor! celekm to tam ušlo , nechce se mi to psát , jen vám napíšu co tady bude.
Ještě dneska tady bude hodnocení komixu(Black rose) , jinak dneska nic.
Zejtra nějaký downy popř. obrázky nebo návody.
Prosím nechte si zhodnitit komix ať máme co dělat :) My se s *PeťQou* střídáme , zatim sme každá zhodnitila 1 (já zhodnotím Black rose a PeťQa Hollywood).
Doufám že už PeťQa začne s komixem protože mě furt nejdou simíci. Sand už je pusim a nafotim pár dílů a video. Ale to předbíhám , zatím se těšte na hodnocení komixů a downy.

To je vše , *KačQa*

Odjíždim na hory

8. března 2009 v 10:00 | *KačQa*
Ahoj! Název článku snad vypovídá za vše - JEDU NA HORY .
Pondělí - Sobota ale článek sem napíšu až v pondělí nebo v úterý ptz nebudu mít čas , no možná v neděli. Takže se s váma loučím. *PeťQa* už by v pondělí měla přijet takže tady nebude smutno :)
Jinak vám chci říct že simíci mi pořád nejdou ale já je sand rozhejbu a udělám nějakej klip a snad nafotim i úvod a 1.díl k new komixu :)
To je vše , takže se mějte famfárově :)
*KačQa*

sem z5 (KačQa)

23. února 2009 v 10:43 | *KačQa*
ahoooj! tak sem z5!!!!!! z Lyžáku. Bohužel sem nemocná :-( ale to je tetka m,oemntálně jedno. Za ten tejden tady nic ebylo což mě dost překvapilo že sem PeťQa dala jen jeden jedinej článek :-(
No to je jedno. Chci vám říct že připravuju ten novej komix a už i vim jak se bude menovat. Znž asi zrušim.......asi..........

Všechno se eště dozvíte :)

lyžák

13. února 2009 v 14:07 | *KačQa*
ahojky. Přinášim takouvou malou aktuálku , chci vám říct pár věci ohledně toho kdy vám sem co dám já :
no tak ty sem určitě dám až přijedu z hor. Doufám že mi pak už pudou nainstalovat simíci a já si něco stáhnu a začnu dělat komixy.
KOMIXY
Zásady normálního života : takže tenhle komix má zatim jenom 1díl a moc mě něbaví. Za 1. jestli budu chtít pokračovat tak musim vytoviřt znova simíky a baráky a tak (to u všeho) ale hlavně mě to moc neba. Mám sice napsaný asi 3 díly ale dál už nvm , možná tenhle komix ukončim a jenom vám napíšu v jednom článku bez fotek o čem to mělo bejt.

Minikomixy : tak nějakej novej tady bude až něco vymyslim ale ty tady nebudou moc často...

New komix : ano , četli ste dbře. udělám novej komix asi místo Znž nebo budu mít 2 (znž a new). Tento komix bude o holce která má celkem těžkej život a pude na univerzitu. Zatím eště nevim jak se bude menovat.


DOWNLOADY

no tak ty sem určitě dám až přijedu z hor. Doufám že mi pak pudou nainstalovat simíci a já budu moct konečně tvořit komixy.

OSTATNÍ

asi sem pak dám i nějaký obrázky nebo info. o simíkách nebo o něčem ale to se pak dočkáte :)
a teť k tomu nejdůležitějšímu : JEDU PRYČ!
zejtra otiž odjíždim na lyžák takže tady zase nejsem. Ale až přijedu vynahradim to :)

no tak ty sem určitě dám až přijedu z hor. Doufám že mi pak pudou nainstalovat simíci a já budu moct konečně tvořit komixy.


To je ode mně všechno , zatim pápá za tejden :)

*KačQa*

*KačQa* jede....

30. ledna 2009 v 11:23 | *KačQa*
čauky! v pondělí odjíždim na hory takže tady nebudu až do soboty!!!
takže tady vůbec nic nebude , sorry SB!
pa pa :-)

profil - KačQa

18. ledna 2009 v 16:09 | *KačQa* 
 

Reklama