Blogmiss (*KatQa*)

*KatQa* rychlé info!

3. srpna 2009 v 5:59 | *KatQa*
Sorry, vážně se moc omlouvam, ale včera večer jsem se vrátila z rodinný dovolený a za pět minut jedu na tábor na kterém jsem měla být u ž včera. No a pak jedu ještě na jeden a poslední týden prázdnin jsem tu opravdu jen pro vás!

NEJSEM TU DO KONCE PRÁZDNIN

(PRO TY, KTEŘÍ TO JSOU LÍNÍ ČÍST)
vaše *KatQa*

Týden tu nebudu! /*KatQa*

24. července 2009 v 19:04 | *KatQa*
Tak jo, jak už jsem to psala ve Velkém aktuálním infu, tak jedu na týden pryč, na dovolenou. Na ten týden jsem nepřipravila žádné články, fakt sorry, chtěla jsem dneska, ale dopoledne jsem šla ke kadeřnici a po obědě mi přišla kámoška, takže fakticky sorry. Tak jo mějte se hezky! vaše *KatQa*

Nová blogmiss *KatQa*

20. července 2009 v 13:08 | *KatQa*
Ahoj, já jsem *KatQa*, doufám, že se vám mé články budou líbít. Jsem hrozně ráda, že můžu být na takovém pěkném blogu, už se moc těším.

Jenom takový malý ifo. Na svém blogu jsem nedávno rozjela nová komix Kapka naděje, no a vzhledem k tomu, že jsem zatím napsala teprve úvod + první díl, tak ho přesunu sem. Úvod už jsem přesunula a první díl asi zítra. Na fotkách těchto dvou částí komixu je adresa mého blogu, ale já věřím, že to zas tak nevadí, jinak TS3 už mám zapojenou, takže už se chystám na nějaký ten komix.

PS:Mám, ale takovej problémek, už jsem v TS3 něco fotilo, ale nemám tušení kam se to uložilo, mohl by jste mi please někdo poradit?

díky vaše *KatQa*

profil - KatQa

20. července 2009 v 12:45 | *KatQa*
 
 

Reklama